MIX

Biotech Studio Control Room A

Míchací řetězec

Biotech Studio využívá efektivní kombinace analogové a digitální mixáže. Míchací řetězec DAW tvoří Steinberg Nuendo, do kterého jsou integrovány DSP karty renomovaných značek s množstvím HiEnd pluginů. Z nativních pluginů jsou k dispozici např. Sonnox SONY Oxford, Kjaerhus, URS, Audio Damage, atd.
Z Nuenda, ve kterém probíha digitální editace a automatizace, přechází signál do špičkového DA převodníku APOGEE DA-16X, ze kterého je signál insertován do analogových eaualiserů a compressorů, ve kterých probíhá mixáž v analogovém prostředí.
Pestrost analogových barev dodává hudbě charakter z transformátorových, lampových a solid state přístrojů od HiEnd firem: Tube-Tech, Thermionic Culture, Focusrite, SPL, Siemens, SSL, Avalon, DBX atd.
Míchací řetězec studia Biotech zúročuje výhody rychlosti a přesnosti digitální editace, spolu s finální analogovou mixáží, díky které získá hudba velkorysý analogový charakter a detail, velkou dynamiku a výraznou barvu.

Poslechové monitory

Nepostradatelnou součástí dobrého studia jsou profesionální poslechové monitory. Biotech Studio používá pro mix a mastering sestavu aktivních monitorů všech velikostí, a to od velkých 10-ti palcových monitorů až po mini 4-palcové.

Poslechové monitory Control Room A

Poslechové monitory Control Room B

Biotech Studio Control Room A